O Nas

Firma Bochma Instal-Ekspert to profesjonalizm i rzetelność każdego dnia - dla Ciebie

Od 27 marca 2009 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność w województwie podkarpackim, wciąż zajmujemy się świadczeniem szeroko pojętych usług dla budownictwa. Doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych nam zleceń sprawiło, że dziś jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji małych i średnich zadań inwestycyjnych nie tylko na Podkarpaciu, ale także na terenie całego kraju.

Naszą domeną są przede wszystkim wszelkiego typu instalacje, które dzięki harmonijnemu połączeniu teorii, praktyki i materiałów najwyższej jakości, z powodzeniem służą naszym Zleceniodawcom bez zarzutu od lat. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić – oto nasza aktualna Oferta.

Rzetelna Firma – na ten tytuł zobowiązuje

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak przy wszelkiego typu działaniach zwłaszcza dla inwestorów, ale także dla użytkowników, ważna jest przejrzystość zawieranych umów, terminowość i aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, gwarantujące powodzenie jakichkolwiek realizacji na wiele miesięcy, czy nawet dziesięcioleci.

Od kilku lat nieprzerwanie utrzymujemy zaszczytny tytuł ”Rzetelna Firma”, który nie tylko zobowiązuje, ale i motywuje naszą ekipę do wytężonej pracy, żebyście Państwo mogli cieszyć się bezpiecznymi instalacjami zarówno w domach, zakładach pracy, budynkach użyteczności publicznej, jak i wszędzie tam, gdzie zaangażujecie specjalistów z Bochma Instal-Ekspert Maciej Bochnik.

Dziękując za okazane nam zaufanie, zapraszamy do zapoznania się z listą naszych wybranych realizacji i skorzystania z naszej propozycji współpracy już teraz.

Polityka plików cookies